Předvánoční sleva 20% na vše: VANOCE20

Zadejte Váš kód v košíku!

Zbývá

Dnů
Hodin

Časté dotazy

Veškeré u nás zakoupené obrazy jsou natažené na rám, který je vyrobený z MDF.

MDF jsou slepené slisované dřevěné piliny. Rámy z MDF jsou pevné a na rozdíl od dřeva už nepracují a nedochází tak k jejich zkroucení.

Rámy jsou vyráběny přímo u našeho dodavatele v tiskárně. 

Tisk obrazu objednáváme u spolehlivého dodavatele. Ne každý obraz je možné nechat vytisknout s potiskem hran, jelikož by se obrázek zahnul. Tuto informaci vždy najdete u produktu. U obrázků, které nemají hrany potištěné zůstávají bílé.

Česká pošta: Balíčky odesíláme jako „Balík do ruky“, pokud byste chtěli využít dopravu „Balík na poštu“ napište nám to do poznámky před zaplacením.

GLS: Přijímá pouze balíčky o maximální délce 125 cm. 

Při nákupu nad 2 500 Kč máte dopravu zdarma 🙂

Platební brána Stripe. Zde můžete používat platební kartu, tak jak jste zvyklí.


Převodem na účet. Při výběru tohoto typu platby získáte údaje k našemu bankovnímu účtu. Do variabilního symbolu zadejte číslo objednávky. Pokud byste na to zapomněli, neměli bychom jak spárovat vaši platbu s Vaší objednávkou. V případě problému se na nás samozřejmě můžete kdykoli obrátit přes kontakt.
Ve chvíli, kdy dorazí platba, začneme Vaši objednávku zpracovávat, tedy vlivem převodu peněz mezi bankami může dojít k prodloužení dodací doby.

Platba přes fakturu. Do emailu, který jste zadali, Vám zašleme fakturu. Zde je možná platba i přes QR kód (odpadá povinnost vyplňovat variabilní symbol).
Ve chvíli, kdy dorazí platba, začneme Vaši objednávku zpracovávat, tedy vlivem převodu peněz mezi bankami může dojít k prodloužení dodací doby.

Vaši objednávku vyrobíme do tří pracovních dní. Naši dopravci mají standardní doručení D+1… Pokud tedy nedojde k přehlcení objednávkami můžete očekávat svůj obraz do 5 pracovních dní. 

I když vytváříme naše obrazy v digitální formě, tak každý obraz je originál. Když si jej zakoupíte, máte jistotu, že ho v žádném jiném obýváku nenajdete. To je důvod, proč chceme abyste si mohli zvolit velikost, ve které obrazy vytiskneme.

Od rozměru obrazu se odvíjí cena. Čím je obraz větší, tím je potřeba více materiálu na výrobu a cena obrazu s velikostí pak roste.

Pokud si vysloveně přejete dopravu od společnosti GLS, pak nesmíte mít rozměr obrazu větší, než 125 cm

Pokud budete chtít svou objednávku reklamovat, naváhejte nás kontaktovat emailem obchod@vobraz.cz. Vše s Vámi individuálně dořešíme.

Rádi ušetříme každý strom. Proto odesíláme faktury pouze elektronickou formou

Pokud plánujete nakoupit vetší množství obrazů (od 30 ks), neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro Vás výhodnou individuální nabídku.

Nenašli jste odpověď? Napište nám!

Filtry

Check box filter

Akční sleva 10%

Využijte naši akční slevu 10 % na prvních 100 objednávek na našem e-shopu a pořiďte si svůj výjimečný obraz! 

kód - START10